Dell
Latitude 7420
R 7,900.00
Touchscreen
Good
| Processor | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1185G7 |
| RAM | 16 GB LPDDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 14", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | (100.00%) |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| USB Ports | 1 |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.