HP
HP ProBook 450 G8 Notebook PC
R 6,900.00
Excellent
| Processor | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen | 15.6", 1366x768" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.