Dell
Latitude 5540
R 14,500.00
Good
Early 2028
| Processor | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1365U |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.