Lenovo
Legion Pro 5 16IRX
R 19,000.00
Gaming GPU
| Processor | Intel(R) Core(TM) i7-14700HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Screen | 16", 2560x1600" |
| Graphics | Intel(R) Graphics + NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU (8 GB) |
| OS | Windows 11 Pro |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.