Dell
Vostro 15 3530
R 8,900.00
Good
Early 2028
| Processor | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1334U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| Screen | 15.6", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Battery | (100.00%) |
| Type | Laptop |
| Touchscreen | No |
| Ethernet | Yes |
| HDMI | Yes |
| USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| USB Ports | 2 |
| Notes | light scratches on T/L |
Devices are reserved for 60 minutes when added to your cart.